Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Informace ohledně parkování v areálu Čenkovice od 1.12.2019 do 31.3.2020

Informace ohledně parkování v areálu Čenkovice od 1.12.2019 do 31.3.2020

Informace ohledně povolení k vjezdu a parkovací systém:

Povolení k vjezdu do horní části obce na rok 2020, kde je instalováno dopravní značení "Zákaz vjezdu všech motorových vozidel", bude vydáváno pouze vlastníkům dotčených nemovitostí a je připraveno k vyzvednutí na obecním úřadě.

Parkovné, bude hrazeno návštěvníky areálu ve čtyřech parkovacích automatech rozmístěných po parkovacích plochách. Každý automat má různé možnosti placení parkovného. Automaty nebudou vracet mince - nutno vhodit přesnou částku za parkovné. Dále je možné zakoupení celosezónní parkovací karty od 1.12.2019 do 31.3.2020 za cenu 600,-Kč, to je podmíněno registrační značkou vozidla, na jiné vozidlo nepřenosné.

Pozice parkovacích automatů.jpg

parkovné ceník.jpgPříjezd:

parkovné.jpg

Automat č.1

automat č. 1.jpg

Automat č.2

automat č. 2.jpg

Automat č.3

automat č. 3.jpgAutomat č.4

automat č.4.jpg

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů