Úvod > Aktuality > Informace k zákazu sdružování osob.

Informace k zákazu sdružování osob.

Erb - Obec ČenkoviceObec Čenkovice

INFORMACE K ZÁKAZU SDRUŽOVÁNÍ

Oznamujeme občanům, že vláda zpřísnila pravidla nouzového stavu a vyhlásila zákaz sdružování. Podle tohoto nařízení je možné pobývat na veřejně dostupných místech nejvýše v počtu dvou osob. Omezení se netýká sdružování členů domácnosti, sdružování při výkonu povolání nebo účasti na pohřbu. Pokud je to možné, dodržujte při kontaktu s ostatními osobami odstup nejméně dva metry.

I nadále platí omezení volného pohybu osob, které umožňuje opouštět své bydliště pouze za účelem odchodu do zaměstnání, k lékaři, do lékárny, na poštu nebo na nezbytný nákup. Dovolené jsou také vycházky do přírody. Žádáme Vás, abyste vycházeli ze svých domovů a zahrad co nejméně a abyste omezili vzájemné setkávání. Dodržováním těchto pravidel pomůžete ochránit zdraví nás všech.

Děkuji za dodržování – Josef Dostálek

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.