Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Obec Čenkovice zvítězila v soutěži "Perníková popelnice 2019" kde obsadila 1 místo.

Vážení občané,

naše obec v soutěži o " Perníkovou popelnici 2019 " pořádanou Pardubickým krajem a společností EKO-KOM a.s. obsadila 1. místo v kategorii tříděného odpadu do 300 obyvatel.

Tím jsme opět obhájili první příčku z roku 2017. Všem Vám moc děkuji za to, že třídíte odpady a nadále se budeme této problematice věnovat a snad se podaří i v budoucnu zlepšovat celkové odpadové hospodářství.

Díky Vám všem za pomoc a ochotu maximálně třídit jakýkoli odpad.

S pozdravem Dostálek.

1. místo.jpg2019.jpg

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů